Παράταση Υποβολής Αιτήσεων για εισαγωγή στο ΠΜΣ: “Κοινωνιολογία: Θεωρία, Πολιτισμός, Μετασχηματισμοί”

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ για εισαγωγή στο Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών «Κοινωνιολογία: Θεωρία, Πολιτισμός, Μετασχηματισμοί» του Τμήματος Κοινωνιολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Κρήτης για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Παρατείνεται η διαδικασία υποβολής αιτήσεων στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών: «Κοινωνιολογία: Θεωρία, Πολιτισμός, Μετασχηματισμοί» του Τμήματος Κοινωνιολογίας έως την Τετάρτη 14/9/2022.

Διευκρινίζεται ότι, οι ημερομηνίες εξέτασης και συνέντευξης παραμένουν οι ίδιες δηλ. 16 και 17 Σεπτεμβρίου 2022, για τις οποίες θα ακολουθήσει λεπτομερής ανακοίνωση..