Eπείγουσα ανακοίνωση σεμιναρίου «Ειδικά θέματα Κοινωνικής Δημογραφίας (ΜΕΘΚ397)»

Επείγουσα ανακοίνωση σεμιναρίου «Ειδικά θέματα Κοινωνικής Δημογραφίας (ΜΕΘΚ397)»

Σας ενημερώνω ότι το σεμινάριο «Ειδικά θέματα Κοινωνικής Δημογραφίας (ΜΕΘΚ397)» ανήκει στην κατεύθυνση Α

Οι φοιτητές/τριες που έχουν περάσει το μάθημα της Κοινωνικής Δημογραφίας (ΔΗΜΚ268) και επιθυμούν να συμπεριληφθούν στην τελική κατάσταση των συμμετεχόντων του σεμιναρίου, θα πρέπει να στείλουν email στη διδάσκουσα (kaloge@uoc.gr) το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου, 2023 για να επιβεβαιώσουν τη συμμετοχή τους.

Οι φοιτητές/τριες που δεν έχουν περάσει το μάθημα της Κοινωνικής Δημογραφίας (ΔΗΜΚ268) και επιθυμούν να συμπεριληφθούν στην τελική κατάσταση των συμμετεχόντων του σεμιναρίου θα πρέπει να έρθουν στο μάθημα 2 Οκτωβρίου για να συζητηθούν τα επιπρόσθετα κριτήρια επιλογής.

Η διδάσκουσα,

Στεφανία Καλογερακη