ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (6 – 11 Φεβρουαρίου 2024)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (6 – 11 Φεβρουαρίου 2024) (ΝΕΟ)

Καθώς η κατάληψη του Τμήματος Κοινωνιολογίας από φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος συνεχίζεται, οι εξετάσεις στα εναπομείναντα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν στο διάστημα 6/2/24 – 11/2/24 με ηλεκτρονικά μέσα (διαδικτυακά). Στον πίνακα που ακολουθεί προσδιορίζονται οι μέρες και οι ώρες των εξετάσεων (ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΚΔΟΧΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ).

Η προσέλευση των φοιτητών στις διαδικτυακές εξετάσεις θα γίνεται μέσω της σελίδας του μαθήματος στην εκπαιδευτική πλατφόρμα Elearn. Ο/η φοιτητής/τρια θα πρέπει να συνδεθεί εγκαίρως και να ακολουθήσει τις σχετικές οδηγίες που θα βρει εκεί.

Εξεταστική Φεβρουαρίου 6 έως 11_2_2024 (2)

Το Εργαστήριο Κοινωνικής Στατιστικής (ΣΤΑΚ130-ΕΡΓ) της κας Μαρίνας Παπαδάκη (μέλος ΕΔΙΠ) είναι εργαστηριακό.

Για την εξέτασή του απαιτείται η χρήση υπολογιστή όπου θα έχει εγκατασταθεί άδεια SPSS και καθώς αυτό δεν πληρούται το μάθημα δεν είναι δυνατό να εξεταστεί εξ αποστάσεως και διαδικτυακά.